Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Що не можна робити після лазерної епіляції

9 Листопада 2019
Що не можна робити після лазерної епіляції

Лазерна епіляція дозволяє позбавитися від небажаного волосся на тілі. Процедура повинна бути не тільки ефективна, але і безпечна. Тому перед її виконанням необхідно ознайомитися зі списком того, що не можна робити після лазерної епіляції.

Правила догляду за шкірою після лазерної епіляції

Процедура лазерної епіляції надзвичайно зручна тим, що після її виконання не потрібно специфічного догляду за шкірою. Однак існують рекомендації, виконання яких допоможе запобігти розвитку негативних наслідків.

Що не можна робити після лазерної епіляції:

Засмагати. Протягом 14 днів після процедуриЧто не можна робити після лазерної епіляції не можна перебувати на сонці. Уникати потрапляння прямих сонячних променів також слід протягом двох тижнів до епіляції. У загальному підсумку – 28 днів. Перерва між процедурами повинен складати 30-35 днів. Тому курс варто проводити в холодну пору року – навесні, восени, взимку.
Відвідувати солярій. Поєднання ультрафіолетового випромінювання і лазерного впливу може призвести до опіків шкіри і негативно вплинути на організм в цілому. Солярій можна відвідувати тільки після завершення курсу.
Купатися. Протягом доби після процедури не варто приймати ванну або душ. Якщо лазерна епіляція була проведена на руках або спині, то можна прийняти душ, ізолювавши дану область. Протягом трьох днів після епіляції необхідно відмовитися від використання мочалки в зоні процедури. Однак повністю уникати душа не варто – можна митися під проточною водою.
Проводити пілінг шкіри. У період між курсами необхідно відмовитися від впливу абразивних частинок. Це пілінги, скраби, склади для відлущування з глини. Найкраще використовувати м’який гель для душу, крем-мило і зволожуючі креми.
Відвідувати лазню, сауну. Вплив гарячої пари на шкіру може призвести до розвитку термічних опіків. Навіть від делікатної інфрачервоної сауни на цей період необхідно відмовитися. Дана міра є тимчасовою – через 7 днів можна повертатися до звичного стилю життя.
Відвідувати басейн. Хлорована вода може привести до подразнень на шкірі, тому протягом 3 днів необхідно утриматися від відвідування басейну.
Проводити епіляцію за допомогою воску. Для того щоб позбутися від волосся, потрібно пройти курс з 5-10 процедур. У проміжках між ними на шкірі може з’являтися небажана рослинність. Її можна видалити за допомогою звичайних бритвених верстатів. А ось від воскової епіляції краще утриматися.
Обробляти шкіру спиртовмісних засобами протягом 12 годин. Замість них можна використовувати м’які, зволожуючі креми.
Проводити масаж в зоні епіляції не рекомендується протягом 5 днів після процедури.
Всі ці рекомендації можна отримати у косметолога, Що не можна робити після лазерної епіляціікоторий буде виконувати процедуру. Щоб не забути про них, краще їх роздрукувати і тримати вдома протягом курсу.

Після лазерної епіляції може спостерігатися деяке роздратування і набряк конкретної зони. Ці ефекти проходять протягом 72 годин самостійно. Щоб не відчувати дискомфорт, в цей період можна скористатися спеціальними мазями та кремами. Однак виписувати їх повинен професійний косметолог.

Зменшити кількість можливих побічних ефектів допоможе виконання процедури на сучасній апаратурі. Вона не тільки дозволяє усунути волосся всіх відтінків, а й впливає тільки на волосяні фолікули. В результаті стан шкіри не змінюється.

Записатися на процедуру лазерної епіляції можна через онлайн форму або за телефонами 067-833-05-05, 050-833-05-05, 093-833-05-05.

Вам точно сподобається в нас!
post image