Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Ультразвукова чистка обличчя – це безболісний і делікатний спосіб очищення шкіри

12 Грудня 2019
Ультразвукова чистка обличчя – це безболісний і делікатний спосіб очищення шкіри

Що таке ультразвукова чистка обличчя? Відгуки про чистку обличчя ультразвуком

Косметологічний безболісний і дуже делікатний спосіб очищення шкіри обличчя від забруднень – це ультразвукова чистка. Метод дозволяє видалити чорні цятки (очистити розширені пори від скупчення пилу і жиру). Після процедури на шкірі не залишається ніяких слідів у вигляді подразненнь і почервоніннь. Ультразвукова чистка обличчя – це високоефективний і безпечний метод, який не викликає алергічних реакцій і може призначатися навіть для догляду за дуже чутливою шкірою. Очищення дерми за допомогою ультразвукових хвиль в клініці «Медіостар» здійснюється в комфортних умовах із використанням інноваційного обладнання. Фахівці нашого салону краси нададуть вам детальну інформацію про те, що це таке – чистка обличчя ультразвуком.

Ультразвукова чистка обличчя – принцип дії

Ультразвукова чистка обличчя — це відносно новий напрямок в косметології. Однак даний метод вже лідирує в списку найбільш ефективних і безболісних способів догляду за шкірою. Ультразвук — це хвиля з заданими параметрами, під дією якої жирові клітини шкіри нагріваються до температури 40-45 °С. Високочастотні коливання руйнують міжмолекулярні зв’язки на клітинному рівні. Вплив ультразвуку на шкіру провокує відлущування відмерлих клітин епідермісу. Процедура дозволяє очистити пори від забруднень, активізувати процеси метаболізму в сполучних тканинах і прискорити процес повторної епітелізації.

Ультразвукова чистка обличчя — результати процедури

Ультразвук активізує окислювально-відновлювальні процеси, сприяє утворенню колагену і еластину. Ця технологія має багато переваг у порівнянні з іншими методами:

  • добре переноситься будь-яким типом шкіри;
  • дозволяє усунути зморшки навколо очей і губ, в інших важкодоступних місцях обличчя і шиї (в складках, навколо рота і нижніх повік);
  • покращує іонний обмін, збільшує кількість колагену, еластину і гіалуронової кислоти;
  • сприяє виведенню токсинів;
  • активізує процес регенерації шкіри;
  • вирівнює тон шкіри;
  • дозволяє знищити патогенних мікроорганізмів, що провокують утворення акне;
  • підвищує тонус шкіри, покращує мікроциркуляцію.

Ультразвукова чистка обличчя, що проводиться в клініці «Медіостар», — це ефективна і безпечна процедура для людей, які досягли 14-річного віку. Вібраційні коливання в клітинах, що виникають під впливом ультразвуку, призводять до того, що всі забруднення, навіть глибокі, виходять на поверхню шкіри. Відомо, що першим правилом догляду за дермою є очищення, яке дозволяє запобігти виникненню подразнень на шкірі, запальних реакцій, зважаючи на накопичення в розширених порах забруднень і шкірного жиру, та інших проблем.

У клініці лазерної та естетичної косметології «Медіостар» ультразвукова чистка виконується за допомогою спеціального апарату, який генерує ультразвукові хвилі. На відміну від механічних пілінгів, дія ультразвукових хвиль не викликає болю чи дискомфорту. Такий метод дозволяє досягти чудових результатів не тільки з огляду на досить глибоке очищення шкіри від забруднень, але й поліпшує стан дерми. Про це свідчать відгуки клієнтів клініки «Медіостар». Завдяки ультразвуковим коливанням здійснюється масаж шкіри на клітинному рівні, активізуються всі життєві процеси.

Технологія виконання ультразвукового пілінгу

Під час процедури особлива увага приділяється проблемним зонам обличчя, таким як ніс, підборіддя та лоб. Спочатку косметолог кілька разів проводить спеціальною насадкою уздовж основних масажних ліній. Таким чином відбувається стимуляція регенеративних процесів і прискорення клітинного метаболізму. Процедура не травматична і абсолютно безболісна, тому необхідність в періоді реабілітації шкіри після сеансу виключається.

На шкірі після ультразвукового пілінгу не залишається ніяких слідів, на відміну від механічної або хімічної чистки. Тривалість процедури і кількість сеансів визначається косметологом індивідуально залежно від стану шкіри пацієнта. Загляньте в нашу затишну клініку краси та здоров’я, проконсультуйтеся з косметологом щодо усіх запитань про особливості догляду за дермою і переконайтеся в тому, що у будь-якої естетичної проблеми є рішення!

Вам точно сподобається в нас!
post image