Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Види косметологічних процедур для обличчя: ефективність та результативність

9 Листопада 2019
Види косметологічних процедур для обличчя: ефективність та результативність

Види косметологічних процедур для обличчя: які бувають процедури, які покращують шкіру обличчя?

Сучасна косметологія пропонує дієві способи вирішення проблем зі шкірою, продовження її молодості та збереження здоров’я. Для цього застосовуються різні види обладнання та косметичних засобів. У клініці «Mediostar» пропонують ефективні рішення для проблемної шкіри і профілактичний догляд за здоровою. У нас працюють висококваліфіковані фахівці зі значним досвідом. Вони підберуть різні види косметологічних процедур для обличчя з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта.

Які бувають косметологічні процедури для обличчя

Умовно їх можна розділити на неінвазивні та інвазивні. Проведення перших здійснюється без видимих ​​пошкоджень шкірних покривів. У разі інвазивних процедур можуть проводитися проколи та інші втручання. У клініці «Медіостар» пропонуються такі послуги:

 • Механічна чистка: її роблять із застосуванням ефективних косметичних засобів, що дозволяють розчиняти й видаляти шар відмерлих клітин. Потім проводиться глибоке очищення шкіри ручним способом або із застосуванням спеціальних інструментів. Після наносяться засоби для догляду.
 • Ультразвукове очищення: ефективно видаляються різні поверхневі забруднення шляхом впливу на шкіру звукових хвиль з високою частотою коливання. Процедура покращує кровообіг, прискорює обмін речовин і регенерацію тканин. Ультразвукове й механічне очищення можуть проводитися одночасно.
 • Детокс-чистка: проблеми зі шкірою виникають найчастіше через накопичення в ній різних токсичних речовин. Вони провокують закупорку пор, появу запалень, надмірну сухість, акне тощо. Застосування різних препаратів дозволяє нейтралізувати вплив тих чи інших негативних факторів. Зробити процедуру можна не тільки при появі видимих проблем, але й з метою їх запобігання.
 • Киснева терапія: забезпечується глибоке проникнення в шкіру поживних речовин. У результаті цього здійснюється профілактика старіння, усуваються зморшки, пігментація, лікуються рубці, вугрі тощо.
 • HydraFacial: інноваційна апаратна методика, яка використовується в престижних косметологічних клініках і салонах краси. Забезпечує комплексний вплив на шкіру, дозволяючи вирішити кілька завдань одночасно. Процедура включає алмазну мікродермабразію, механічне чищення, ексфоліацію, екстракцію, зволоження.
 • RF-ліфтинг: послуга, яка передбачає нехірургічне омолодження шкіри обличчя. На неї впливають дозованим теплом, у результаті чого активізуються всі життєво важливі процеси.
 • Пілінги: передбачається видалення верхнього шару відмерлих клітин. Пілінги розрізняють за глибиною впливу (поверхневі, серединні, глибокі) і за застосовуваними засобами та методиками (кислотний, механічний, трав’яний, кавітаційний тощо).
 • Апаратна косметологія: алмазне шліфування, мікрострумова терапія, ультразвуковий фонофорез тощо. Методики відрізняються дбайливим впливом на шкіру обличчя. Можливість їх застосування визначає лікар-косметолог.
 • Масаж обличчя: одна з найприємніших процедур. У клініці пропонуються класичний та пластичний масажі, за Жаке.
 • Ін’єкційні методики: введення різних активних компонентів у проблемні зони обличчя. За своєю ефективністю прирівнюються до пластичної хірургії.
 • Лазерні методики: дозволяють вирішити цілий комплекс проблем зі шкірою, з якими складно боротися за допомогою інших методів.

У нашій клініці лікарі-косметологи підберуть найбільш прийнятні для вас процедури по догляду за шкірою обличчя та її лікування в разі потреби. Ви можете бути впевненими в безпеці й ефективності послуг, що надаються.

Вам точно сподобається в нас!
post image