Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Як прибрати розтяжки після пологів за допомогою лазеру

11 Листопада 2019
Як прибрати розтяжки після пологів за допомогою лазеру

Як прибрати розтяжки після пологів лазером: чи можна їх легко видалити в клініці?

Розтяжки (стрії) — це смужки рубцевої тканини, які утворюються внаслідок внутрішніх надривів шкіри через надмірне розтягування. Причини їх появи різні, але найпоширенішими є вагітність та пологи. Внаслідок гормональних змін, стрибків ваги та підвищених навантажень шкіра стає тонкою й розривається. На початковій стадії розтяжки бувають дуже помітними, мають рожевий, фіолетовий або синюшний відтінок. Згодом вони зменшуються, стають світлими, але практично ніколи не зникають самостійно. Тому багатьох молодих мам цікавить, як прибрати розтяжки після пологів лазером. Адже саме цей метод визнаний одним з ефективних і безпечних.

Механізм впливу лазеру на розтяжки

Стрії самі по собі не несуть жодної небезпеки для здоров’я і не потребують лікування, проте вони завдають значного психологічного дискомфорту, особливо якщо до вагітності й пологів шкіра була підтягнутою та пружною. У результаті пошкоджень вона стає в’ялою й непривабливою. Розтяжки з’являються на животі, стегнах, сідницях, грудях. Використання різних косметичних засобів не дасть потрібного результату. Саме тому багато жінок обирають лазерне видалення післяпологових розтяжок.

Метод має кілька переваг:

  • Відносна безболісність: під час обробки задіяні лише верхні шари шкіри. За необхідності можна використовувати крем зі знеболюючими компонентами.
  • Короткий відновлювальний період: застосування сучасного високотехнологічного обладнання дозволяє досягати значних результатів під час фракційного впливу на шкіру. Під час обробки лазером ушкоджується шкірний покрив не повністю, а лише його окремі мікроскопічні ділянки.
  • Доступність: існує обмежений список протипоказань до проведення процедури лазерного видалення розтяжок (про них обов’язково вас повідомить лікар-косметолог). У цілому ж цей метод підходить більшості жінок.
  • Висока ефективність: розтяжки утворюються при розривах еластичних шарів шкіри, на місці яких формується сполучна тканина. Щоб усунути пошкодження, які виникають внаслідок обробки стрій лазером, у шкірі активізуються обмінні процеси, прискорюється регенерація, посилюється вироблення еластину і колагену. Це сприяє підвищенню тонусу, усуненню в’ялості, вирівнюванню фактури шкіри. Результат буде помітним уже після завершення відновлювального періоду після першої процедури.

У клініці краси та здоров’я «Mediostar» лазерну шліфовку післяпологових розтяжок проводять сертифіковані лікарі-косметологи, які мають допуск до роботи зі складним обладнанням. Це гарантує безпеку й ефективність процедури.

Особливості проведення лазерної шліфовки післяпологових розтяжок

Якщо ви плануєте прибрати розтяжки після пологів за допомогою лазера, то потрібно врахувати, що період лактації є протипоказанням до проведення процедури. І навіть якщо дитина перебуває на штучному вигодовуванні, то фахівці все одно рекомендують почекати певний час. Це необхідно для того, щоб гормональний фон прийшов у норму.

До того ж, після пологів потрібно дати шкірному покриву час на часткове відновлення, особливо якщо плануєте прибрати розтяжки на животі. У цей період можна застосовувати різні засоби з колагеном та еластином, методи фізичної реабілітації (масаж). Але й не варто надовго відкладати процедуру. Згодом місця розривів заповнюються сполучною тканиною, і з розтяжками буде складніше впоратися.

Вам точно сподобається в нас!
post image