Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Варто знати кожному

23 Вересня 2019
Варто знати кожному

Лазерна епіляція

На що потрібно звертати увагу в кабінеті лазерної епіляції!
Наголошуємо, лазерна епіляція є медичною послугою!

1. Гель, який використовується під час лазерної епіляції, має бути прозорим і без жодного забарвлення! В “Медіостар” використовується спеціальний гель для лазерних процедур! Будь-який колір гелю, (а майже всі салони, клініки, лазерні кабінети використовують синій гель для УЗД), суворо заборонений заводами-виробниками! Саме такий гель поглинає спалах лазера і, відповідно, якість процедури знижується.

2. Дзеркало! Ми часто бачимо його в будь-якому кабінеті! Насправді, саме дзеркало заборонено в кабінеті лазерних технологій, адже відбувається віддзеркалення лазерного променя, а це може зашкодити вашому зору!

3. Захисні окуляри. Якщо спеціаліст їх Вам не дав або говорить, що це не є обов’язковим, варто замислитись над професіоналізмом такого лікаря. Так, сучасні лазери абсолютно безпечні для тіла та шкіри, але на такий ніжний орган як людське око, можуть впливати досить сильно.

4. Звертайте увагу на те, щоб всі одноразові матеріали були одноразовими! Станки для гоління мають бути новими і без будь-яких пошкоджень!

5. Якщо процедура лазерної епіляції абсолютно безболісна, скоріш за все, результат не буде помітно! Дана процедура не відноситься до СПА процедур! Видалення небажаного волосся лазером, у якого якісний хедрум, подекуди, навіть якщо нанести поверхнево знеболення, все рівно відчутно. Та це є вірною ознакою майбутнього результату! «Не боляче» може бути в таких випадках: надпотужне поверхневе знеболення, занадто низькі параметри, світле волосся і лазер не бачить волосяну цибулину.

6. Остерігайтеся високих знижок, адже високоякісна процедура не може вартувати дешево! Зазвичай, пропонуючи великі знижки, відбувається економія лазерних спалахів, допоміжних матеріалів, економія на високопрофільних спеціалістах тощо! Більше того, в деяких закладах іноді адміністратор виконує лазерну епіляцію, і клієнт навіть про це не здогадується! Саме ці аспекти є собівартістю!

7. Якщо спеціаліст гарантує Вам 100% результат, просто йдіть від такого лікаря!

Бережіть себе! З любов’ю, Mediostar! ❤️

Вам точно сподобається в нас!
post image
Вам може сподобатись