Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Догляд після лазерної епіляції

8 Листопада 2019
Догляд після лазерної епіляції

Догляд після лазерної епіляції – як доглядати за шкірою після процедури: що не можна робити після лазерної епіляції

Лазерна епіляція дозволить вам позбавитися від небажаного волосся і подарує ідеально гладку шкіру. Процедура є неінвазивним методом, працює поверхнево. Лазерна епіляція не впливає на глибокі шари шкіри, а діє лише безпосередньо на фолікул, руйнуючи його і перешкоджаючи, таким чином, зростанню нового волосся. Процедура такого типу вважається найбільш ефективним методом позбавлення від небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла. Однак, щоб досягти позитивного результату, потрібен відповідний догляд після лазерної епіляції. А щоб запобігти появі негативних наслідків після процедури, слід користуватися послугами тільки професійних косметологів — звертайтеся в клініку лазерної та естетичної косметології “Медіостар”.

Догляд за шкірою після лазерної епіляції: основні правила

Лазерна епіляція — відмінна альтернатива регулярному голінню. Вона виключає систематичну появу подразнень на шкірі після частого видалення волосся. Процедуру слід повторювати до отримання бажаного ефекту. Інтервал між сеансами повинен становити не менше 2-4 тижнів.

Хоча в разі лазерної терапії ризик побічних ефектів зведений до мінімуму, можлива поява після процедури невеликого почервоніння і подразнення, особливо, якщо у вас чутлива шкіра. Не турбуйтеся з цього приводу. Почервоніння незабаром пройде.

У перші дні догляд після лазерної епіляції полягає у використанні зволожуючих і заспокійливих препаратів, таких, як пантенол і бепантен. А для швидкої регенерації шкіри необхідно використовувати оливкову олію вранці і перед сном, наносячи її тонким шаром на дерму на ділянки, де проводилася процедура.

Пам’ятайте, що відразу після епіляції шкіра стає чутливою до зовнішніх впливів. Тому уникайте всього, що може її подразнювати. Вибирайте одяг вільного крою, але такий, щоб не терся об шкіру.

Що не можна робити після лазерної епіляції:

  • приймати гарячу ванну, оптимальний варіант для підтримки гігієни тіла в даний момент — теплий душ. Після ванни не розтирайте тіло рушником, а лише обережно промокніть.
  • використовувати мило, яке сушить шкіру.
  • використовувати косметичні засоби на основі спирту (антиперспіранти, дезодоранти).
  • приймати будь-які настої або ліки, які можуть давати фотосенсибілізуючий ефект.

Для більш швидкого відновлення шкіри відмовтеся від відвідування тренажерного залу.

Лазерна епіляція — переваги, особливості процедури

 

Даний метод епіляції полягає у видаленні небажаного волосся при впливі на нього лазерного променя. Лазер руйнує волосяну цибулину, відповідно, це призводить до неможливості утворення нового волосся. Всього лише після декількох сеансів ви зможете насолоджуватися шовковистою, гладкою шкірою довгий час. Процедура безболісна, не викликає неприємних подразнень і інших побічних реакцій.

Промінь від лазеру проникає у верхні шари шкіри на глибину 2 мм, активно діючи на волосяний фолікул, після чого він перестає функціонувати і незабаром відмирає. Лазерна епіляція дозволяє видалити тільки волосся з достатньою кількістю меланіну (досить темне), яке знаходяться у фазі анагену, тобто активного росту. Тому для повного видалення волосся необхідний комплекс процедур.

Лазерна епіляція — довготривалий ефект, ідеально гладка шкіра

Клініка лазерної та естетичної косметології «Медіостар» надає послуги з виконання даної процедури кваліфікованим фахівцем за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання. Перед процедурою косметолог консультує пацієнта, досліджуючи стан його шкіри і визначаючи оптимальну кількість сеансів для досягнення максимально позитивного ефекту. Крім того, визначається можливість виявлення протипоказань до проведення терапії. Спеціаліст виконає процедуру у відповідності з усіма вимогами і розповість, як доглядати за шкірою після лазерної епіляції.

Вам точно сподобається в нас!
post image