Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Механічна чистка обличчя — це краса і здоров’я шкіри

22 Жовтня 2019
Механічна чистка обличчя — це краса і здоров’я шкіри

Така косметична процедура, як механічна чистка обличчя, проводиться з використанням професійних засобів. Шкіра є унікальним органом з неймовірною функціональністю. Вона відповідає за захист, терморегуляцію, виведення вологи, токсинів тощо. На шкіру, особливо на відкриті її ділянки, впливають безліч негативних чинників, які можуть спровокувати передчасну в’ялість, появу зморшок, запалень та інших проблем. Щоб усунути такі ризики, пропонуються різні способи догляду. Один з них —механічна чистка обличчя у Львові в клініці Mediostar.

Особливості проведення механічної чистки обличчя

У процесі життєдіяльності шкіри щодня відмирають мільйони клітин, виділяється шкірний жир, піт та інші речовини. Разом із залишками косметики й зовнішніх забруднень (пил, кіптява) все це утворює щільний шар, який порушує природне функціонування шкірних покривів. Звичайні гігієнічні процедури і косметичні засоби не можуть повністю його видалити. У результаті закупорюються сальні залози, розширюються пори, погіршується дихання, ускладнюється надходження поживних речовин, — тобто порушуються природні процеси життєдіяльності в усіх шарах шкіри обличчя.

В таких умовах шкірі доводиться працювати в «аварійному» режимі, що згодом призводить до виникнення більш серйозних дерматологічних проблем. Механічна чистка обличчя в косметологічній клініці дозволить запобігти їхній появі. Позбавлена забруднень шкіра найкраще реагує на проведення інших процедур з лікування та догляду.

Важливо розуміти, як проводиться механічна чистка обличчя. Процедура складається з декількох етапів:

  1. Демакіяж: можна вважати це умовною назвою, оскільки на даному етапі видаляються не тільки залишки косметичних засобів, але й інші забруднення. Це робиться за допомогою спеціальних очисних засобів, іноді із застосуванням масок, якщо шкіра потребує особливого догляду. Косметика підбирається з урахуванням її типу та існуючих проблем.
  2. Відкриття пор: зробити це можна за допомогою вапоризатора або застосувавши спеціальний розігріваючий гель. Багато косметологів у своїй роботі віддають перевагу саме гелям, оскільки вони роблять процедуру чищення більш комфортною і забезпечують додатковий догляд. Їх можна застосовувати навіть тоді, коли розігрівання паром є під забороною (тонка шкіра, розширені судини, астма).
  3. Механічна чистка: здійснюється з використанням ложки Уно. Один її кінець має вигляд невеликого металевого сита, за допомогою якого знімають шар відмерлих клітин і поверхневих забруднень. Вугрі, сальні пробки та інші глибокі забруднення видаляють за допомогою витягнутої частини ложки з виїмкою. В особливо складних випадках пробки обережно витискають вручну, за необхідності розширюючи вихідний отвір за допомогою стерильної тонкої голки. Після мануальної чистки проводиться дезінфекція.
  4. Поживна маска: застосовується з урахуванням проблем, які потрібно вирішити. Механічна чистка, яку виконано правильно, робить шкіру особливо сприйнятливою до живильних речовин, тому засвоюються вони набагато ефективніше.
  5. Завершальний етап: наноситься крем для живлення, пом’якшення, заспокоєння шкіри. З метою активізації обмінних процесів, посилення кровообігу й підвищення пружності шкіри здійснюється легкий щипковий масаж.

У перші дні після проведення механічної чистки обличчя можливе легке почервоніння шкірних покривів, припухлість, лущення. Але коли проходить кілька днів, при забезпеченні належного догляду шкіра незабаром набуває сяючого здорового вигляду, стає м’якою та шовковистою.

Вам точно сподобається в нас!
post image
Вам може сподобатись