Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Дерматоскоп Illuco IDS 1100 – професійна діагностика стану шкіри

Поляризуючий дерматоскоп IDS 1100 активно використовується в косметології, дерматології та онкології. Всього протягом 5–10 хвилин дослідження ви отримаєте повну інформацію щодо характеру росту ваших родимок, стану шкіри та про можливі негаразди.

Особливості приладу

Дерматоскоп Illuco IDS 1100 – не новий апарат на косметологічному ринку. Це прилад, ефективність якого підтверджена відповідними сертифікатами та рекомендаціями фахівців.

Illuco IDS 1100 має наступні особливості:

 • перехресна та пряма поляризація задля кращої візуалізації структур;
 • збільшення зображення у 10 разів;
 • вимірювання пігментних плям під час огляду;
 • три режими підсвітки та можливість контролю рівню яскравості;
 • невеликі розміри, що дозволяють ретельно оглянути навіть приховані зони — міжпальцевий простір, шкіру голови, яку погано видно під час звичайного огляду;
 • можливість підключення до мобільного телефону й запис зображення.

Останній пункт є особливо важливим для людей з підозрою на атипічне зростання родимок чи підшкірних утворень. Запис зображення дозволяє людині ознайомитися зі своєю дерматоскопією та, за бажанням, отримати консультацію іншого фахівця.

Дерматоскоп схвалено санітарно-епідеміологічною експертизою України та рекомендовано до використання в спеціалізованих онкологічних центрах.

Рання діагностика

Фахівці клініки «Mediostar» рекомендують проводити дерматоскопію здоровим людям щорічно під час чергового відвідування косметолога. Це дозволить виключити розвиток злоякісної патології або виявити її на ранній стадії, коли успішність лікування складає 80%.

Dermatoscope Illuco IDS 1100 дає змогу виявити наступні патології шкіряних покривів:

 • аномальний ріст родимок – невірний колір, форма, розміри;
 • злоякісні новоутворення шкіри та підшкірно-жирової клітковини – меланома, вторинні пухлини;
 • доброякісні новоутворення шкіри та підшкірно-жирової клітковини – атероми, ліпоми, фіброми, ангіоми;
 • дерматологічні захворювання – псоріаз, кератоми, іхтіоз, дерматити різної етіології та походження;
 • системні захворювання шкіри та з’єднувальної тканини – дерматоміозит, системна склеродермія, системний червоний вовчак.

В складних діагностичних ситуаціях дерматоскопію використовують для точного визначення типу та характеру висипів.

За наявності аномальних родимок та підтвердженої відсутності онкологічного процесу дерматоскопію утворення проводять щорічно з постійним моніторингом росту новоутворення.

Увага! Дерматоскопія не виключає гістологічного дослідження тканин.

Прилад «Іллюко» дозволяє виявити меланому на ранніх стадіях, коли ще відсутнє розповсюдження та метастазування пухлини. Для визначення типу пухлини, ступеню її диференціювання та підбору вірної лікувальної тактики, необхідно зробити гістологічне дослідження тканини.

Показання і протипоказання

Рання діагностика новоутворень дозволяє встановити вірний діагноз та своєчасно розпочати відповідне лікування.

Існує 6 основних показань до проведення дерматоскопії:

 1. Підозра на злоякісне утворення шкіри.
 2. Диференціальна діагностика доброякісних та злоякісних утворень шкіри.
 3. Оцінка пігментних плям, їх росту, зміни кольору.
 4. Профілактичне обстеження людей з факторами ризику (сімейна схильність до меланоми, злоякісні новоутворення шкіри або підшкірно-жирової клітковини в анамнезі).
 5. Диференціальна діагностика висипу.
 6. Оцінка стану шкіри.

Dermatoscope IDS 1100 значно збільшує поверхню шкіри, дозволяючи лікарю уважно вивчити всі потрібні елементи. Не завжди за допомогою дерматоскопії можна виявити злоякісне новоутворення, особливо якщо воно знаходиться в глибині підшкірно-жирової клітковини. Проте дерматоскопія дозволяє лікарю запідозрити зміни у тканинах та порекомендувати пацієнту пройти УЗД, МРТ, зробити біопсію.

Протипоказань до проведення дерматоскопії не існує. Побічні ефекти після процедури відсутні – апарат Illuco dermatoscope 1100 є абсолютно безпечним навіть для вагітних жінок, під час лактації та для дітей першого року життя.

В клініці «Mediostar» дерматоскопію проводять лікарі-косметологи та дерматовенерологи з вищою медичною освітою. За результатами дослідження лікар докладно розповість про стан вашої шкіри. За наявності найменших підозр на новоутворення шкіри він дасть направлення на консультацію до суміжних фахівців.

Записатися на прийом ви можете у Львові та в Києві — скористуйтеся послугами онлайн-консультанта або зателефонуйте нам за номерами, вказаним у верхній частині сайту.