Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

OXYjet LEO de LUXE

Oxyjet leo de luxe — це професійна версія апарату кисневого впливу. Оригінальні насадки швидко і безболісно доставляють очищений кисень в глибокі шари шкіри обличчя і шиї. Пілінг, ліфтинг і зволоження — тепер для цього знадобиться всього один апарат.

Варіанти впливу

Система Oxyjet проникає в шкіру і підшкірно-жирову клітковину, доставляючи поживні речовини. Це не тільки очищений кисень, а й біологічно активні препарати.

Апаратна косметологія системою Oxy jet включає кілька видів впливу:

 1. OXYClear — поєднання чистого кисню і очищувальних засобів для обличчя, які глибоко проникають в шкіру. Така комбінація ефективно очищує пори, усуває ороговілі клітини і вбиває патогенну мікрофлору на шкірі. Для того щоб звузити пори і зменшити подразнення, в кінці процедури використовують синє світло.
 2. Мезотерапія. Ін’єкції кисню і біологічно активних речовин виконуються спеціальною насадкою під тиском. Активний кисень ефективно розщеплює жирові клітини, тому його ін’єкції використовують для контурної пластики. Такий вплив може бути дещо болючим.
 3. OXY Tone — це комплексний вплив на шкіру обличчя. Під час процедури виконується механічний масаж, низькочастотний лазерний вплив і стимуляція киснем.
 4. OXYdiamond або кисневий алмазний пілінг. Наконечники насадок покриті алмазним напиленням. Після подачі чистого кисню вони швидко прибирають відмерлі клітини шкіри і забруднення пор. Процедура стимулює кровообіг обраної зони, завдяки чому посилюється вироблення колагену і еластану. Курс із 10 процедур вирівнює шкіру, роблячи рубці і сліди акне малопомітними.
 5. Кисневий спрей. На апараті «Оксіджет» виконують масаж обличчя і шиї чистим киснем. Інтенсивний потік повітря м’яко і ефективно впливає на верхні шари.
 6. CRYO2 — вплив на шкіру охолодженим потоком сприяє м’якому ліфтингу і тонізує клітини дерми. Курс процедур зменшує глибину зморшок і стимулює приплив крові до обраних ділянок.
 7. OXYtone disk. За допомогою масажного диска, що обертається, і подачі очищеного кисню, стимулюється не тільки шкіра, але і підшкірно-жирова клітковина. Завдяки цьому нормалізується метаболізм тканин, посилюється вироблення колагену, а шкіра набуває рівномірного відтінку. Під час процедури відбувається вплив червоним світлом, який знижує інтенсивність накопичення жирової тканини в обраній зоні.
 8. Киснева ароматерапія необхідна для розслаблення всього організму. Кисневі інгаляції і аромамасла допомагають забути про стрес і відчути відпочинок в усьому тілі.
 9. BIO2light O2 — це поєднання кисню, засобів лінії Nora Bode і фототерапії. Апарат «Оксі джет» подає кілька видів світла на шкіру, завдяки чому стимулюється інтенсивний кровообіг і утворення еластичних волокон клітинами шкіри. Процедура «Біолайт» підходить для молодої і зрілої шкіри. Комбінація засобів стимулює активну роботу клітин і зменшує нерівності шкіри, видимі зморшки, відновлює природний тон обличчя.

Із апаратом «Оксіджет Лео де Люкс» сумісні більше 1000 косметологічних засобів. У клініці ми використовуємо виключно професійну косметику, щоб попередити розвиток можливих побічних реакцій.

Після процедури залишається легке почервоніння на шкірі, яке зникає протягом декількох годин.

Особливості виконання

Апарат «Оксіджет» працює з усіма типами шкіри, включаючи чутливу. Незважаючи на різноманітність процедур і виражений позитивний ефект, необхідно пам’ятати про протипоказання до їх виконання:

 • свіжі рани, садна і післяопераційні рубці;
 • період вагітності і лактації;
 • алергічні реакції на косметологічні препарати, які використовуються;
 • гнійничкові ураження шкіри у обраній зоні;
 • оперативні втручання на обличчі і шиї протягом 2 місяців;
 • активний запальний процес в організмі;
 • злоякісні новоутворення будь-якої локалізації;
 • системні колагенози і захворювання сполучної тканини;
 • порушення згортання крові.

Перед будь-якою процедурою на апараті Oxyjet необхідно проконсультуватися із косметологом. У наших клініках працюють дипломовані фахівці з вищою медичною освітою. Лікар уважно оглядає кожного клієнта і рекомендує відповідну процедуру. Якщо лікар виявить протипоказання, необхідно відкласти втручання до їх усунення.

Записатися на процедуру в Києві чи Львові можна за допомогою онлайн форми на сайті або за номерами телефонів, представленим у верхній частині екрану. Наші клініки працюють без вихідних — ви можете записатися в зручний для себе день і час.