Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Sciton BBL – фотоомолодження без болю

Sciton BBL (BroadBand Light) – це унікальний пристрій для боротьби з гемангіомами, старінням шкіри та зайвим волоссям на обличчі. Під час створення апарату було використано сапфір розміром 45X15 мм. Він створює достатню кількість спалахів світла та запобігає перегріванню шкіри.

Особливості моделі

BBL лазер Sciton використовує енергію двох флеш-ламп одночасно. Кожне джерело світла працює лише на половину своєї потужності. Завдяки цьому під час роботи система забезпечує достатню кількість спалахів, підібрану для кожного клієнта особисто із врахуванням його індивідуальних потреб.

Апарат для фотоомолодження BBL має низку переваг порівняно з іншими системами:

 • збільшена кількість програм — видалення волосся, вплив на судинні структури, лікування акне, підвищення тонусу шкіри та знищення пігментації;
 • відсутність ін’єкційного введення препаратів задля отримання результату;
 • миттєвий ефект — зміни на шкірі стають помітними вже після однієї процедури;
 • відсутність періоду реабілітації;
 • робота зі всіма ділянками шкіри, завдяки адаптерам різної форми та розміру;
 • безпека втручання — системи охолодження і контролю за температурою запобігають перегріву шкіри;
 • заміна фільтрів під час процедури дозволяє впливати на різні шари шкіри та працювати на декількох одночасно в межах однієї зони;
 • прицільне охолодження робить процедуру майже безболісною.

Використання двох ламп значно зменшує тривалість сеансу — замість звичних 20 хвилин на інших апаратах компанії, втручання триває протягом 5–7 хвилин.

Додатковий захист

Щоб процедура фотоомолодження була не тільки приємною, а й безпечною, Sciton BBL обладнали двома системами контролю температури:

 1. Quad TE – швидке відведення тепла на іншу ділянку. Лікар постійно контролює температуру шкіри, попереджуючи її перегрівання.
 2. Система охолодження дозволяє встановити температуру роботи апарату в діапазоні від 0 до 30 ०С. Під час сеансу лікар змінює цей параметр залежно від необхідного ефекту.

Перший сеанс починається з пробних імпульсів — на обрану ділянку подають довільну кількість спалахів, змінюючи їх інтенсивність. Це дозволяє людині підібрати для себе комфортний режим і необхідну температуру охолодження:

 1. Система подавання плоского імпульсу. Вона контролює точне попадання спалаху на вказану мішень та регулює тривалість впливу.
 2. Обвідні спалахи. Кожен з них формується за допомогою 10 імпульсів. Перевага обвідних спалахів полягає в точному контролі потужності впливу.

Широкий спектр випромінення використовують для виконання декількох процедур без заміни насадів. Змінні адаптери відрізняються розмірами та формою. BBL апарат створено для роботи на всіх ділянках шкіри обличчя та тіла.

В системі передбачено короткий інтервал між формуванням спалахів. Тканини швидко отримують всю енергію в необхідному обсязі, інші ділянки не зачіпають.

Режими та область впливу

Під час процедури лікар налаштовує необхідну довжину хвилі для кожного клієнта. Для цього використовують змінні світлофільтри. Протягом одного сеансу встановлюють один фільтр, який можна за потреби змінювати.
Апарат «Бібіель» в косметології використовують задля розв’язання декількох проблем. В залежності від типу шкіри та мети застосовують світлову хвилю наступної довжини:

 • 420 нм – вплив на закриті пори, видалення комедонів та сформованого акне в області обличчя, плечей, спини;
 • 515 нм – невеликі гіперпігментації – сонячне лентіго, вікові зміни шкіри, хронічне почервоніння шкіри (розацеа), ластовиння;
 • 560 нм – вплив на помітні судини шкіри — ангіоми, телеангіектазії, хронічне почервоніння шкіри (розацеа);
 • 590 нм – ця довжина хвилі рекомендована для роботи з утвореннями в глибоких шарах дерми та людям з темним фототипом шкіри (4 – 6 типи);
 • 695, 640, 590 нм – робота з небажаною рослинністю на обличчі та у важкодоступних зонах.

Лазер для видалення волосся використовують для обробки верхньої губи, підборіддя, зовнішньої частини вушної раковини.

Модуль SkinTyte повільно прогріває глибинні шари шкіри, впливаючи на волокна колагену. Процедура стимулює місцевий кровообіг та посилює відтік лімфи в зоні впливу. Інфрачервоний спектр запускає процеси регенерації шкіри — клітини починають виробляти нові волокна колагену та еластану.

Ціна процедури встановлюється після консультації косметолога та залежить від зони та виду впливу.

Магнітні адаптери змінюють розмір світлового потоку, збільшуючи чи зменшуючи зону впливу. Це дозволяє виконувати процедуру у важкодоступних місцях, не прикриваючи інші ділянки тіла (очі, лімфовузли).

Скористатися процедурою фотоомолодження ви можете у клініці «Mediostar». Для цього потрібно лише зателефонувати нашим менеджерам за номерами, вказаними в верхній частині сайту, та обрати зручні для вас місто та час візиту.