Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Lumenis Light Sheer Duet

Завдяки ряду інноваційних технологічних рішень, що використовуються в апараті LightSheer DUET лазерна епіляція стала не лише ефективною, безболісною, безпечною, але й максимально швидкою. Дві рукоятки (з низьким ступенем щільності енергії HIT ™ (High-Speed Інтегрована технологія) і високим ступенем щільності енергії ChillTip ™), довжиною хвиль 805 нм, дозволяють усувати небажане волосся у кількох місцях одночасно, що значно зекономить Ваш час та подарує Вам неперевершений результат.

Технологія вакуумного- підсилення робить цей лазер лідером по швидкості та комфорту проведення епіляції. Діод лазера використовує технології напівпровідників, які виробляють послідовну проекцію світла у видимому діапазоні до інфрачервоного. У порівнянні з іншими лазерними системами, довжина хвилі апарату Lumenis DUET характеризується найглибшим рівнем проникнення (805 нм) і чудовим поглинанням меланіну. Ці унікальні характеристики роблять лазерний діод найбільш придатною технологією для лазерної епіляції.

Основні переваги LightSheer DUET

 • LightSheer DUET – найновіша система у світі лазерної епіляції;
 • 2 рукоятки дають змогу зменшити тривалість процедури вдвічі, що зекономить Ваш час;
 • можливо обробити різні ділянки тіла одночасно;
 • удвічі більше результату за коротший час;
 • безболісна епіляція без необхідності нанесення анастетиків перед сеансом лазерної епіляції;
 • контактне охолодження;
 • контактна система охолодження ChillTip забезпечує максимальний комфорт на особливо чутливих ділянках тіла;
 • неймовірний результат при видаленні різного типу волосся: темного, тонкого та русявого волосся;

Lumenis Light Sheer Duet — це сучасний діодний апарат, оснащений двома активними насадками. Їх одночасне використання дозволяє швидко позбутися волосся в обраній зоні або провести процедуру відразу в двох зонах.

Особливості впливу

Лазер Лайт Шир Дует оснащений потужним діодом. За допомогою напівпровідникової технології він проектує світлові хвилі від видимого спектру до інфрачервоного.

Проникаючи на глибину 805 нм, хвилі швидко захоплюють ділянки волосяних цибулин із вмістом меланіну і не травмують сусідні структури.

Саме сучасні технології визначають основні переваги лазера Lumenis Lightsheer Duet:

 1. Швидкість виконання процедури – лазерна епіляція нижніх кінцівок або спини займає 15-30 хвилин. Під час процедури використовують дві насадки одночасно.
 2. Можливість видалення русявих, чорного, рудого, каштанового і світлого волосся.
 3. Безболісність — під час процедури ви відчуєте легкий тиск на тканини. Немає необхідності вдаватися до інтенсивного контактного заморожування або анестезії.
 4. Видалення на різних фототипах шкіри. Апарат «Лайт Шир Дует» видаляє небажану рослинність зі смаглявої і світлої шкіри, не пошкоджуючи її.
 5. Використання насадок на декількох ділянках тіла. Якщо ви хочете максимально скоротити час епіляції, процедуру виконають за принципом 1 насадка — 1 зона. Таким чином можна одночасно обробляти верхні і нижні кінцівки або спину і стегна.
 6. Вбудована система контактного охолодження. Щоб повністю виключити болісні і дискомфортні відчуття, до захоплення в насадку шкіра швидко охолоджується. Тому діодний лазер підходить людям зі зниженим больовим порогом і чутливою шкірою.
 7. Оптична система захисту. При використанні установки не виникає термічних ушкоджень шкіри завдяки системі оптичного захисту. Промені лазера захоплюють лише волосяні цибулини.

Швидкість і інтенсивність впливу підбираються індивідуально для кожного клієнта. Їх змінюють залежно від зони впливу і переваг.

Основні насадки

Для швидкого проведення процедури в апараті передбачені дві насадки:

 1. ET — має довгасту форму і розміри плями 9х9 мм. Створена за технологією ChillTip із високою щільністю енергії. Оптимальний рівень контактного охолодження використовується для епіляції в інтимних зонах. Тривалість імпульсу — від 5 до 400 мс.
 2. HS — прямокутна форма і розміри 22х35 мм дозволяють захоплювати великі ділянки шкіри на спині або кінцівках. Для її створення застосована система HIT — це інтегрована технологія High Speed ​​з низьким ступенем щільності енергії. Тривалість імпульсу — від 30 до 400 мс.

Використання двох насадок одночасно дозволяє швидко і ефективно позбутися від небажаної рослинності на тілі. Епіляція однієї зони відбувається швидше і є можливість виконувати процедуру одночасно на двох ділянках.

Апарат laser Light Sheer Duet подає світлові хвилі довжиною 805 нм. Вони глибоко проникають в шкіру, не пошкоджуючи її, і ефективно видаляють навіть глибоко розташовані цибулини.

Принцип вакуумного посилення сприяє швидкому захопленню ділянки шкіри в насадку і її подальшому розслабленню. Завдяки цьому процедура виконується швидко і безболісно, ​​немає відчуття тривалого здавлення тканин.

Особливості експлуатації

Діодний лазер Lightsheer Duet працює з усіма типами шкіри. За 6-8 процедур ви позбудетеся від небажаної рослинності на обраній ділянці тіла. Це темне, світле і навіть вросле волосся.

На відміну від інших апаратів, лазерну епіляцію можна проводити незалежно від пори року.

Щоб запобігти розвитку побічних реакцій, необхідно пам’ятати про протипоказання до лазерної епіляції:

 • свіжа засмага — протягом 14 днів до і після втручання не можна засмагати під прямими сонячними променями або відвідувати солярій;
 • онкологічне захворювання;
 • порушення роботи системи згортання крові;
 • свіжі садна, рубці, рани на шкірі в обраній зоні;
 • гнійничкові ураження шкірних покривів;
 • хірургічні втручання протягом трьох місяців;
 • варикозна хвороба в зоні впливу;
 • гострий запальний процес.

Щоб епіляція була ефективною і безпечною, перед її виконанням слід отримати консультацію косметолога. Зробити це можна в нашій клініці в Києві чи у Львові. Зробіть запит нашого консультанта через онлайн форму на сайті або зателефонуйте за номерами, вказаними у верхній частині екрану. Вкажіть місто, в якому вам зручно пройти лазерну епіляцію — Київ або Львів, бажані зони і зручний час. Наш менеджер надасть вам детальну консультацію, а майстри в клініці швидко і безболісно виконають епіляцію.