Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Hydrafacial

Апарат Hydrafacial — це сучасна установка, за допомогою якої виконують очищення, підтяжку і масаж обличчя. Всі процедури безболісні і не мають побічних реакцій. Вже через півгодини після втручання ви можете піти на бізнес-зустріч, побачення або зайнятися щоденними справами.

Види впливу

Найбільш відома процедура Hydrafacial — це комплексний вплив на шкіру, час виконання якого займе всього 30-40 хвилин. Процедура проходить в 4 етапи:

 1. Очищення верхнього шару шкіри обличчя і видалення ороговілих клітин. За допомогою вихрового очищення цей етап виконується швидко і безболісно.
 2. Кислотний пілінг. Нанесення саліцилової і гліколевої кислот в малих концентраціях регулює роботу сальних залоз і зменшує утворення шкірного жиру.
 3. Глибоке очищення. Вихрове видалення вакуумом очищує шкіру від забруднень, чорних крапок і залишків клітин шкіри, які містяться в порах.
 4. Інтенсивне зволоження. Спеціальний ролик глибоко проникає в шкіру, живлячи її білковими структурами і гіалуроновою кислотою. Після цього пори звужують, щоб в шкіру не потрапила інфекція.

Іноді після процедури на обличчя наносять захисний крем — він вкриває шкіру невидимою плівкою, перешкоджаючи потраплянню пилу і мікроорганізмів. Креми мають захист від ультрафіолету.

Ще одна процедура, для виконання якої застосовують апарат Хайдрафешл — алмазна мікродермабразія без використання кристалів. Вона підходить для клієнтів із чутливою шкірою, яким протипоказана звичайна мікродермабразія. Видалення ороговілих клітин відбувається за допомогою насадок з алмазним напиленням.

Виділяють два види мікродермабразії:

 1. Суха — застосовують щіточку з алмазним напиленням. З її допомогою швидко видаляють верхній шар ороговілих клітин. Після процедури на шкіру наноситься спеціальний захисний крем.
 2. Волога — додатково використовують сироватку. Залежно від поставлених цілей, сироватка додатково очищує або зволожує шкіру. Після процедури на обличчя наносять спеціальний крем, який звужує пори і захищає шкіру від впливу ультрафіолету.

Світлотерапія — це вплив на шкіру обличчя синім і червоним світлом. Вона стимулює приплив крові до обраної зони і покращує утворення колагенових і еластанових волокон. Світлотерапію виконують в області обличчя, шиї та зони декольте.

Для швидкої підтяжки обличчя використовують вакуумну терапію. Косметологічний масаж апаратом Hydrafacial застосовують для усунення набряків і поліпшення відтоку лімфи. Вакуумна терапія поєднує м’який вплив і введення в шкіру сироваток, які прискорюють метаболізм тканин.

Показання та застосування

Апарат Hydrafacial працює в кількох режимах. Вид впливу залежить від особистих переваг клієнта і стану шкіри. Перед процедурою в нашій клініці ви отримаєте консультацію косметолога — лікар порадить вид втручання, яке найкраще підходить у вашому випадку.

Безболісні косметологічні процедури підходять для підтримки шкіри обличчя в тонусі і регулярного очищення. Крім цього, скористатися апаратом можна для таких цілей:

 • легка підтяжка шкіри обличчя;
 • глибоке очищення обраної зони;
 • усунення мімічних зморшок;
 • зволоження сухої шкіри;
 • відновлення шкіри після засмаги під прямими сонячними променями або солярію;
 • боротьба з акне і дрібними висипаннями;
 • вирівнювання тону обличчя.

Після процедури можливе легке почервоніння шкіри обличчя, яке проходить протягом 30 хвилин. Інших небажаних ефектів (розширених пор, стійкого почервоніння, свербіння) не спостерігається.

Протягом дня після втручання не рекомендується наносити косметичні засоби на шкіру. Кратність процедур і інтервал між ними залежить від виду втручання. Так, ступінчастий комплекс виконують 5-10 разів з інтервалом в 4 тижні. Вакуумну терапію — 1 раз в 3 тижні. Для тривалого ефекту знадобиться 5-7 процедур.

Особливості та протипоказання

Косметологічний апарат Hydrafacial підходить для всіх типів шкіри. Незважаючи на швидкий і виражений результат, «Гідрофешл» — це медичне обладнання, використання якого має деякі протипоказання:

 • недавні оперативні втручання на обличчі і шиї;
 • відкриті і закриті травми обличчя;
 • активний запальний процес;
 • піодермія — гнійничкові ураження шкіри;
 • злоякісні новоутворення.

Перед будь-якою процедурою необхідно проконсультуватися з косметологом. Лікарю потрібно розповісти про всі перенесені захворювання протягом життя і алергічні реакції.

Кілька режимів і різноманітність насадок дозволяють використовувати апарат Hydrafacial для очищення обличчя, шиї, спини та інших зон тіла. У нашій клініці ви можете підібрати косметику і сироватки, які використовуються під час процедури.